HAKKIMIZDA

Topçuoğlu otomotiv 60 yıllık tecrübesi ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. GÜLSAN HOLDİNG iştiraki olan TOPÇUOĞLU OTOMOTİV tüm TÜRKİYE genelinde operasyonel filo kiralama hizmeti sunmaktadır.


TFİLO güçlü finans yapısı ve profesyonel kadrosuyla filo kiralama sektöründe butik hizmet anlayışıyla hizmet vermenin mutluluğu içerisindedir.


Bağlı bulunduğumuz Gülsan Holding 1976 yılında kurulmuş hızla büyümeye ve yeni alanlarda yatırım yapmaya devam etmektedir. Enerji, sentetik iplik, suni çim ipliği, nonwoven kumaş başta olmak üzere birçok sektörde kendisini kanıtlayan Gülsan Holding GAZİANTEP’te 1976 yılından itibaren birçok ilke imza atarak üretim yapmakta ve 3 bin kişiye istihdam sağlamaktadır.


Gülsan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Gülsan Sentetik Dokuma, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin En Büyük 100 Sanayi Kuruluşları arasında yer almaktadır.


Şirketimiz TFİLO markası ile uzun dönem özel ve kamu kuruluşlarına araç kiralama hizmeti vermektedir. TFİLO uzman kadrosu ile tüm araç markalarında otomobil ve hafif ticari araç olmak üzere operasyonel filo kiralama hizmeti göstermekte ve en uygun çözümleri sunmaktadır. TFİLO müşteri memnuniyetini ön planda tutarak butik hizmet anlayışını felsefe edinmiştir. Müşterilerini bir iş ortağı olarak gören TFİLO birlikte çalıştığı iş ortakları ile uzun yıllar çalışmayı ilke edinmiştir.


Vizyonumuz

Çalışanları ve tedarikçileriyle, müşterilerine kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunmak, sektöre yön veren lider şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve sorunlarına çözüm üretmek adına güçlü, dinamik, bilgi ve tecrübesi üst düzey uzman kadromuz ile siz müşterilerimize ihtiyaçları olan en doğru çözümü sunmaktır.


Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini öncelikli ve en üst ölçüde tutmak.

Mutlu çalışanlarla başarılarımızı arttırmak.

Süreçlerle yönetim ve sürekli iyileştirmeyi çalışma felsefesi olarak benimsemek

Tedarikçilerimizle uzun soluklu iş birliği kurarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımak.

Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek.